Top

ręceprecz odtybetu

4 czerwca, 2008

Jest to fraza konkursowa mistrzostw Polski w pozycjonowaniu stron. Autorzy konkursu wybrali takie a nie inne hasło gdyż problem Tybetu jest mało znany pomimo rozpowszechnieniu problemu w mediach. Jest to taka sama walka o wolność jak za czasów Polski XVII wiecznej. Hasło ręceprecz odtybetu jest szczególnie mało znane w środowisku pozycjonerów dlatego ważne aby hasło odtybetu się rozpowszechniło. Konkurs ma charakter ogólnopolski dlatego wielu pozycjonerów startuje ze swoimi zapleczami i będzie ostra walka. Ten wpis ma również na celu wypromowanie mojej strony konkursowej jaką jest ręceprecz odtybetu , mam nadzieję że zajmie wysokie miejsce. Sprawa Tybetu jest poruszana wielokrotnie w mediach ale hasło ręceprecz odtybetu idealnie i mocno trafia w serca ludzi. Ważne aby Tybet poprzez te działania osiągnął wolność. Nie tylko akcja ręceprecz odtybetu może przynieść korzyści Tybetowi ale również inne zakrojone na szeroką skalę.

Dowodem, że nie tylko pozycjonerzy starają się wypromować tybet jest hip hopowiec Duże Pe, który promuje swoją nową płytę o tej samej nazwie (czyżby zbieg okoliczności?) o nazwie ręceprecz odtybetu .

Mamy nadzieję, że nie tylko on będzie starał się wypromować Tybet na arenie międzynarodowej gdyż nie ukrywajmy takie kraje jak USA czy Francja nie obchodzi czy Tibet stanie się wolnym Narodem. Dlatego tak ważne abyśmy utożsamiali się z akcją ręceprecz organizowaną przez odtybetu.pl. Trzymajcie w kciuki za wolny Tybetański Naród!

ręceprecz!

Komentarze

3 komentarze to “ręceprecz odtybetu”

  1. ręceprecz odtybetu wysłał odpowiedź dnia 5 czerwca, 2008 15:58

    Drugi link podany jest z błedem (http://http://).

  2. admin wysłał odpowiedź dnia 6 czerwca, 2008 21:27

    hehe dzięki :), dobry człowieku

  3. Kobejasi wysłał odpowiedź dnia 10 czerwca, 2008 20:36

    ręceprecz odtybetu i Powodzenia!

Napisz swoją odpowiedź do tego artykułu

Bottom