Top

tokyo drift

25 marca, 2008

Jestem świeżo po obejrzeniu filmu The Fast and the Furious Tokyo Drift [produkcja 2006].
kilka słów o fabule:

thefastandthefurioustokyodrift.thumbnail - tokyo driftKontynuacja historii Shauna Boswella, który zawsze był gaijin – outsiderem. Ten typ samotnika, odnajduje związek z obojętnym mu otaczającym światem jedynie poprzez nielegalne wyścigi samochodów, które dodatkowo nie przysporzyły mu popularności wśród lokalnych przedstawicieli władzy. Chcąc uniknąć kary więzienia, Shaun zostaje ‘oddelegowany z kraju’ i wysłany do Tokio, gdzie przychodzi mu dzielić niewielkie mieszkanie w zapuszczonej dzielnicy miasta z pracującym dla wojska ojcem.

 

Recenzja:

fast furious tokyo dp comp - tokyo driftFilm osobiście oglądałem nie będąc jakimś wielkim fanem tej serii. Był to mój pierwszy kontakt z takimi filmami gdzie samochody grają pierwszą rolę. Skojarzyłem pierwsze ten film z Transformers widząc samochód głównego bohatera Briana O’connera. Pierwsze co mi się spodobało to efekty wizualne i piękne kobiety. Na końcu filmu ostrzeżenie, że ten film był kręcony przy profesjonalnych ludziach uprawiających drift zawodowo oraz kręcenie scen filmu Tokyo Drift na specjalnych torach ew. na zamkniętych ulicach. W scenie kiedy rozjuszone samochody przejeżdzały w bardzo bliskiej odległości z przechodniami prawdopodobnie użyto techniki komputerowej ale realizm tych scen jest na naprawdę wysokim poziomie. Negatywną cechą przy Tokyo Drift jak i innych produkcjach tego typu jest stosunkowo nieurozmaicona fabuła ograniczająca się i właściwie wszystkie wątki, ich rozwiązanie jest proste do przewidzenia. The Fast and the Furious Tokyo Drift jest niewątpliwie na wysokim poziomie pomimo moich uwag odnośnie fabuły, która nie jest do końca wysublimowana ale w tego typu filmach praktycznie jest to ciężkie do zrobienia. Produkcja była robiona z myślą, że ma bawić widza a nie zmuszać go do myślenia i refleksji stąd pominięte lub ograniczone wątki odnośnie uczuć bohatera i jego partnerki Nikki Griffin.

Podsumowanie:
Film oglądało się super, efekt, laseczki pierwsza klasa ale jednak brak temu filmowi czegoś co pozwoliłoby nie zapomnieć szybko o nim. Wszyscy, którzy oglądali film zapraszam do skomentowania i napisania co sądzicie o tym filmie.

The Fast and the Furious Tokyo Drift [2006] [DVDRip-CiNE0S-HT] [LEK.PL] [PANKRACY].rmvb

Komentarze

3 komentarze to “tokyo drift”

  1. portal » Blog Archive » laski tokyo drift wysłał odpowiedź dnia 25 marca, 2008 01:04

    […] czyli… pięknymi kobietami. Zdjęcia z filmu The Fast and the Furious Tokyo Drift . Recenzja filmu Tokyo drift do przeczytania w naszym serwisie a tymczasem […]

  2. admin wysłał odpowiedź dnia 25 marca, 2008 13:58

    super film!

  3. admin wysłał odpowiedź dnia 25 marca, 2008 13:59

    naprawdę warto obejrzeć!

Napisz swoją odpowiedź do tego artykułu

Bottom